Uživatel Rohit116

Členem: 6 dny (od 9.9.2019)
Role: Registrovaný uživatel
Celé jméno: Rohit Sharma
Umístění: New York
Website: https://www.fieldengineer.com/skills/comptia-cloud-plus
O uživateli: I am Karthik from FieldEngineer.com, It is an online on-demand Freelance Marketplace for Field Services Engineers. It solves the challenge of finding the right resource by connecting service providers to a global pool of skilled field engineers. Field Engineer model is optimized for posting on on-line job boards or careers pages and is simple to customize for your company. We tend to area unit searching for a self-starter Freelance Field service technician to deliver the specified client service expertise. The goal is to drive service success that improves client satisfaction, maximizes client retention and will increase profitable.
Skautská funkce:

Aktivita uživatele Rohit116

Celkem bodů: 50 bodů (pozice 21)
Vytvořeno otázek: 0
Napsáno odpovědí: 0
Napsáno komentářů: 0
Hodnotil/a odpovědí(+ -): 0 otázek, 0 odpovědí
Udělil/a hodnocení: 0 ano, 0 ne
Přijal/a hodnocení: 0 ano, 0 ne

Zeď pro Rohit116

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se, abyste mohli umísťovat příspěvky na tuto zeď.

Odznaky

Bronz