Na webu Skautqa můžete klást otázky týkající se skautingu, Junáka nebo vedení skautské družiny nebo oddílu a dostávat odpovědi od ostatních skautských činovníků.

Klikněte sem pro více informací.

Toto není oficiální web Junáka.

Přivítání instruktorů

0 bodů

Instruktoři, vítejte na webu skautských otázek a odpovědí!

Zde mohou rádci a vůdcové klást otázky týkající se skautingu nebo vedení skautských družin či oddílů a dostávat odpovědi od ostatních skautských činovníků. Podívejte se na hlavní stránku, abyste získali přehled o tom, jak tento web funguje, a pak čtěte dále.

Žádáme o vaši pomoc:

  • Informujte frekventanty. Můžete účastníkům vašeho kurzu říci o existenci tohoto webu a o tom, v čem jim může pomoci. Můžete i zapojit samotný web do programu - konkrétní program byste museli vymyslet sami, ale například můžete vytisknout některé z existujících otázek (a možná i odpovědí) a diskutovat nad možnými odpověďmi. 
  • Zapište se do tabulky expertů. Napište svoje jméno, e-mail a preference do této Google tabulky, a pošleme vám e-mail, jakmile se objeví zajímavá otázka z vaší oblasti, na kterou byste mohli odpovědět.
  • Zaregistrujte se, pokládejte otázky a odpovídejte. Tento web bude tím užitečnější, čím více lidí ho bude používat.
  • Propagujte tento web na sociálních sítích. Řekněte ostatním skautům o tomto webu na Facebooku a ve vašem oddíle/středisku/kraji apod.

Podrobné informace o projektu si můžete přečíst na stránce K čemu slouží tento web?, můžete se také podívat na již existující otázky a odpovědi nebo si můžete rovnou založit účet a začít přispívat. Budeme rádi za každou otázku a odpověď! 

Pokud byste se chtěli zapojit ještě více než jen přidáváním otázek a odpovědí, napište e-mail na adresu petrhudecek2010@gmail.com. Můžete se mě tak také na cokoliv zeptat. Zpětnou vazbu můžete také dávat rovnou celému projektovému týmu na skautqa@googlegroups.com.

Doufáme, že nám pomůžete s tvorbou tohoto webu, aby mohl být užitečný co nejvíce skautkám a skautům.

24.5.2015 Profesor (1,080 bodů)  
Upraveno 13.7.2015 Profesor

Vaše odpověď

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací.
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.
...