Na webu Skautqa můžete klást otázky týkající se skautingu, Junáka nebo vedení skautské družiny nebo oddílu a dostávat odpovědi od ostatních skautských činovníků.

Klikněte sem pro více informací.

Toto není oficiální web Junáka.

Jak se vám pracuje se SkautISem?

0 bodů
SkautIS nabízí stále nové a nové moduly, je to velice vybavený a užitečný systém. Všem, kteří na něm pracují, patří velký dík.

Zajímá mne však, jak se vám v něm pracuje? Orientujete se v něm, stává se vám, že nevíte kam kliknout nebo jak provést nějakou operaci? Stane se vám, že nějaký úkon vzdáte, protože prostě nemáte trpělivost zkoumat jak se to dělá? Chtěl bych vědět jestli má někdo stejně utrápené zkušenosti jako já.
18.10.2015 Jirka  

1 odpověď (nemusí být pravdivá)

0 bodů
Nejsi jediný, kdo má problémy s uživatelskou přívětivostí skautIsu. Nejlepší článek, co jsem o tom našel, je zde: http://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/156-blog/1479-zpetna-vazba-k-it-projektum-junaka?autologin=1

Já sám se skautIsem nemám žádný problém, protože obrovské informační systémy se mi líbí :), ale ano, tvoji zkušenost sdílí mnoho lidí. Myslím, že skautIs má prostor pro připomínkování, a možná existuje možnost se přihlásit jako dobrovolník na vylepšování dokumentace, ale je nepravděpodobné, že by se v dohledné době celý systém změnil/zjednodušil.
18.10.2015 Profesor (1,080 bodů)  
...