Na webu Skautqa můžete klást otázky týkající se skautingu, Junáka nebo vedení skautské družiny nebo oddílu a dostávat odpovědi od ostatních skautských činovníků.

Klikněte sem pro více informací.

Toto není oficiální web Junáka.

Jak by se tento web měl jmenovat?

0 bodů
Je třeba určit jména pro tento web, abychom mu nemuseli říkat "web skautských otázek a odpovědí". Jméno bude možné změnit před nasazením do ostrého provozu, a i potom (stejně zůstane v otevřené betě i poté, co půjde mezi rádce).
19.5.2015 Profesor (1,080 bodů)  
My naked Dirty Photos    [url=https://privatepage.vip/QYHhZv?tx=xrm]Here[/url]

2 odpovědí (nemusí být pravdivé)

0 bodů

Skaut Q&A

Navrhuji Skaut Q&A (jako "questions & answers"). Weby tohoto druhu se v anglické části internetu nazývají "question and answer websites". Název vyjadřuje přesně, co web dělá. Když o něm mluví lidé osobně, můžou se na něj odkazovat jako na "Skautqa", což se dá vyslovovat jako "skautkva" nebo dokonce "skautka", což je snadno vyslovitelné a zajímavé.
 
19.5.2015 Profesor (1,080 bodů)  
Líbí se mi Skautqa - všechno ostatní (sdíznal i Q&A ) mi přijde složité, těžko vyslovitelné a zapamatovatelné - marketingově nic moc zajímavého :) .
Napadl mě ještě Skautasking ;)
0 bodů

Sdíznal

Sdíznal je zkratka z výrazu "sdílení znalostí" a vyjadřuje, že web slouží také k tomu, aby rádci a vůdcové si navzájem radili, ne jen, že autorizovaní odpovídající radí. Sdíznal jako slovo dosud neexistuje, takže v rozhovoru by bylo snadno poznat, že se mluví o tomto webu, na druhou stranu to slovo nic neznamená, takže ho lidé můžou zapomenout a rozhodně nebudou vědět, co si představit, když ho poprvé uslyší. 

19.5.2015 Profesor (1,080 bodů)  
...